KONST / Litografier / Färglitografier 13567089
nr 1356 7089
Jan Andersson
(f. 1955), Sverige
Färglitografier, 2 st, Monotypi, "Grå dag I & II". Signerade. Motivet: 16x11 cm
Jan Andersson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:50:32
23/10 10:37:31